Projekt Ambasador Amator Fabryki Triathlonu i Zone3 Polska

Zostań ambasadorem marki Fabryka Triathlonu oraz Zone3 Polska!

Jesteś osobą aktywną i uwielbiasz nowe wyzwania? A może jesteś starym triathlonowym wyjadaczem ale masz jeszcze ochotę na kolejne życiówki? To mamy coś specjalnie dla Ciebie ! Poszukujemy osób z pasją, potrafiących inspirować i motywować innych, a przede wszystkim kochających sport i rywalizację! Jeśli te zdania idealnie pasują do Ciebie to musisz się od nas zgłosić!

Szukamy dwóch amatorów, którzy zostaną ambasadorami marki Fabryka Triathlonu i Zone3 Polska!

Pierwsza osoba – DEBIUTANT

Przygotowujący się do swojego pierwszego startu w triathlonie mieszkający w Poznaniu! Zawodnik otrzyma od nas indywidualny plan realizowany pod okiem naszych trenerów podczas wspólnych treningów. Zadbamy również o jego przygotowanie pod względem diety oraz suplementacji. Dodatkowo otrzyma od nas sprzęt potrzebny do treningów oraz zawodów m.in. strój kolarski, strój biegowy, strój startowy, pianka, okularki pływackie i inne gadżety! Debiutant będzie miał również opłacony swój pierwszy start w Triathlonie

Druga osoba – ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

Triathlonista mający już na swoim koncie wiele startów w Triathlonie z ambicjami na jeszcze lepsze wyniki! Osoba ta nie musi być z Poznania, nie musi być nawet z Polski! Zawodnik otrzyma od nas indywidualny plan treningowy przygotowany dokładnie pod jego możliwości, kontakt z trenerem oraz niezbędny sprzęt treningowy( strój kolarski, strój biegowy, strój startowy, pianka, okularki pływackie oraz inne gadżety, a także wysokiej jakości trenażer wypożyczony na okres treningów!